Tom-Øyvind Solheim

Tom-Øyvind Solheim

Supersjef

Tlf: +47 906 28 383
E-post: solheim@noropp.no

Tom-Øyvind har det overordna ansvaret i opplæringskontoret. Han er utdanna lærar og har lang erfaring frå sal og marknadsføring. I tillegg utdanning innan tømrerfaget.

Tom-Øyvind har ansvar for lærlingane innan restaurant og matfag og reiseliv.

Hege Bjørlo Sandbakk

Hege Bjørlo Sandbakk

Superrådgjevar

Tlf: +47 993 20 908
E-post: hege@noropp.no

Hege er utdanna sjukepleiar og har mange års erfaring som lærar på Helse og Oppvekstfag, ho har i tillegg mellom anna jobba som sjukepleiar på Haukeland Universitetssjukehus i fleire år.

Ho følgjer saman med Helene opp lærlingane innan helsearbeidarfaget.

Leiv Johnny Endal

Leiv Johnny Endal

Superrådgjevar

Tlf: +47 906 43 814
E-post: endal@noropp.no

Leiv Johnny er superrådgivaren som har bakgrunn frå militæret og som lærar på Eid Vidaregåande Skule. Han har undervist innan både TIP, elektro og Service og Samferdsel.

Leiv Johnny har ansvar for lærlingane innan industri og teknologifag, salgsfag, elektrofaga og barne&ungdomsarbeidarfaget.

Helene Mari Maurset

Helene Mari Maurset

Superrådgjevar

Tlf: +47 414 07 829
E-post: helene@noropp.no

Helene er utdanna kreftsjukepleiar og har ein spennande bakgrunn som blant anna sjukepleiar ved Radiumhospitalet. Ho har også jobba som lærar innan Helse og oppvekstfaget.

Helene følgjer saman med Hege opp mellom anna lærlingar i Helsearbeidarfaget og Barne&Ungdomsarbeidarfaget.

Kjetil Svarstad

Kjetil Svarstad

Superrådgjevar

Tlf: +47 909 49 925
E-post: kjetil@noropp.no

Kjetil er vår nyaste tilvekst i Nordfjord opplæringskontor. Han er utdanna elektriker, og har mange års erfaring som lærar ved elektro på vidaregåande skule. Han har mellom anna jobba i Eid Elektro og Stryn Energi.

Kjetil har saman med Leiv Johnny ha ansvar for lærlingar innan industri og teknologifaga, og elektrofaga.

Petter Arnt Løvdahl

Petter Arnt Løvdahl

Superrådgjevar

Tlf: +47 915 67 924
E-post: petter@noropp.no

Petter har ein lang bakgrunn frå ulike yrker og har mellom anna utdanning innan industri og elektrofag. Han har vore lærar i mange år på vidaregåande skular, og har i tillegg meir enn 15års erfaring med oppfølging av lærlingar innan Bygg&Anleggsteknikk.

Petter er ansvarleg for lærlingane innan tømrarfaget og betongfaget.

Send oss ein epost!

5 + 2 = ?